CZŁOWIEK

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku opracowywanie i realizowanie koncepcji nowych, prototypowych urządzeń trafiających zarówno do indywidualnych klientów, jak również sprzedawanych na rynku. 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna wykazywać się umiejętnością organizacji pracy własnej, komunikatywnością , mocną wolą poszukiwania rozwiązań, determinacją w dążeniu do celu, ale też dystansem do siebie i własnych projektów, by móc odpowiedzieć  na pytanie: „Co jeszcze mogę zrobić lepiej?” – i robić to. Nie mniej ważne są umiejętności z zakresu projektowania urządzeń elektroniki analogowej i cyfrowej.

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:

 • wykształcenia wyższego kierunkowego w zakresie elektroniki cyfrowej i analogowej lub udokumentowanego doświadczenia w zakresie projektowania urządzeń elektroniki
 • umiejętności projektowania analogowych i cyfrowych obwodów drukowanych z uwzględnieniem zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej i kosztów montażu (oczekiwane portfolio) połączonej z chęcią tworzenia urządzeń spełniających oczekiwania odbiorców i ambicją do tworzenia rozwiązań wyprzedzających te oczekiwania
 • umiejętności pracy w systemie zlecenia: analizy i wdrażania wytycznych, zdiagnozowanych potrzeb klienta, 
 • dobrej znajomości i umiejętności programowania mikrokontrolerów w języku C,
 • znajomości środowiska Eagle CAD,
 • znajomości technik i umiejętności w zakresie montażu THT i SMD,
 • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej pracę z dokumentacją techniczną.
 • prawa jazdy kategorii B

Mile widziane jest doświadczenie z branży HVAC lub pokrewnych oraz znajomość języka niemieckiego.

STANOWISKO

Stanowisko to wymaga aktywnego poszukiwania rozwiązań dla wyzwań związanych z realizacją projektów, analizowania funkcjonalności urządzeń w oparciu o informacje uzyskane od klientów, współtworzenia budżetów dla realizowanych projektów, umiejętności projektowania obwodów drukowanych oraz dotrzymywania założeń: terminów, budżetu oraz jakości. 

W tym procesie konieczna będzie współpraca zarówno z projektantami wewnątrz, jak i na zewnątrz firmy – nade wszystko jednak – współpraca z klientami – docelowymi użytkownikami projektów – w zakresie sondowania i optymalizowania ich potrzeb w celu jak najszerszej komercjalizacji urządzeń.  

Na końcowym etapie realizacji wymogiem zaś staje się zredagowanie ostatecznej dokumentacji projektu zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi, a także pomoc przy przekazaniu projektu do realizacji.

Osoby zatrudnione na tym stanowisku mogą się spodziewać:

 • pracy w małym, zgranym zespole przy ambitnych projektach z zakresu m.in. automatyki budynkowej, ogrodnictwa, monitoringu zasobów czy szeroko pojętej ekologii; 
 • dużej decyzyjności i swobody w kreowaniu własnej ścieżki kariery, jak również wpływu na ścieżkę rozwoju firmy
 • możliwości rozwoju i awansu zarówno pionowego (starszy projektant, koordynator, kierownik, dyrektor działu, dyrektor zarządzający), jak i poziomego (logistyka, produkcja, sprzedaż)
 • narzędzi pracy: notebook, telefon, możliwości korzystania ze służbowego samochodu
 • wynagrodzenia adekwatnego do wyników pracy, premii od zakończonych sukcesem projektów, dodatków motywacyjnych i stażowych
 •  możliwości uczestnictwa w szkoleniach, seminariach, pogłębiania wiedzy branżowej oraz
 • możliwości ćwiczenia tzw. „umiejętności miękkich” (zajęcia coachingowe, szkolenia)
 • elastyczne warianty współpracy: stałe zatrudnienie po umowie na okres próbny lub praca na umowę o dzieło.

REKRUTACJA

Rekrutacja na to stanowisko odbywać się będzie w czterech etapach. Podstawą rekrutacji stanie się analiza sylwetki kandydata na podstawie przesłanej aplikacji. Analiza ta wyłoni osoby, które zostaną zaproszone do siedziby firmy na rozmowę potwierdzającą umiejętności i wiedzę. 

Podczas drugiego etapu rekrutacji w rozmowie z kierownikiem działu projektowego opartej o zasady wywiadu behawioralnego padną pytania na temat doświadczenia i postawy zawodowej, które analizowane będą w kontekście kompetencji poszukiwanych przez organizację. Przedstawione zostaną także założenia merytoryczne i finansowe stanowiska oraz misja, struktura i filozofia firmy, a kandydat będzie mógł uzyskać odpowiedzi na swoje szczegółowe pytania dotyczące zatrudnienia. 

W dalszej części tego spotkania kandydaci mogą zostać poproszeni o wypełnienie kwestionariuszy rekrutacyjnych. 

Na trzecim etapie podczas spotkania z projektantem oczekujemy przedstawienia własnego portfolio projektowego oraz potwierdzenia umiejętności praktycznych w zakresie projektowania urządzeń.

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  aplikacji w języku polskim zawierającej:

- list motywacyjny z odpowiedzią na pytanie, z jakich powodów kandydat/ka ubiega się o to stanowisko

- CV wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi wybranym osobom.