CZŁOWIEK

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie praca przy przygotowaniu urządzeń dla klienta, w tym praca z urządzeniami niezbędnymi w procesie produkcji, lutownicą, makietami kalibracyjnymi dla urządzeń, ale także frezarką numeryczną CNC, oraz innymi urządzeniami warsztatowymi. Praca na tym stanowisku polega na terminowym wykonywaniu zleceń przy użyciu maszyn, testach urządzeń, programowaniu, kompletacji i konfekcji urządzeń. 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna wykazywać się minimum 2-letnim doświadczeniem w zakresie pracy z układami elektronicznymi. Oczekujemy sumienności, umiejętności organizacji pracy własnej, systematyczności, komunikatywności i umiejętności pracy i komunikacji w grupie, a także realizacji wyznaczonych celów. Niezbędne jest doświadczenie w pracy w środowisku informatycznym wspomagającym produkcję.

STANOWISKO

Na tym stanowisku oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole przy produkcji ambitnych projektów z zakresu m.in. automatyki budynkowej, zarządzania i monitorowania zasobów, czy szeroko pojętej ekologii;
  • możliwość kreowania własnej ścieżki zawodowej, jak również możliwość realnego kreowania oblicza działu i firmy
  • możliwość rozwoju i awansu pionowego oraz poziomego
  • możliwość dostosowania godzin pracy oraz formy zatrudnienia do potrzeb i wygody pracownika,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy, system dodatków,  np. motywacyjny,  stażowy
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach, seminariach, pogłębianie wiedzy branżowej oraz
  • możliwość ćwiczenia tzw. „umiejętności miękkich”

REKRUTACJA

Proces rekrutacyjny składać się będzie z 3 etapów. Pierwszy opierać się będzie o analizę nadesłanych aplikacji. Na tej podstawie podjęta zostanie decyzja o zaproszeniu na rozmowę do siedziby spółki. Drugi etap stanowić będzie analiza predyspozycji zawodowych. Trzeci etap to badanie predyspozycji osobowościowych na podstawie rozmowy oraz kwestionariuszy wypełnianych przez kandydata.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  aplikacji w języku polskim zawierającej:

- list motywacyjny z odpowiedzią na pytanie, z jakich powodów kandydat/ka ubiega się o to stanowisko

- CV wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi wybranym osobom..